Filtruj według

KATALOG

Keeway Hurricane 50 2T 4T

Akumulator żelowy 12V 4 Ah firmy WM Motor

Dostępny
55,48 zł
MOTO ROY
Akumulator żelowy 12V 4Ah firmy Moto Roy

Akumulator żelowy 12V 4Ah firmy Moto Roy

Dostępny
71,11 zł

Akumulator żelowy 12V 4Ah firmy UNIT

Dostępny
54,01 zł

Akumulator żelowy 12V 4Ah firmy WM Motor

Dostępny
68,85 zł

Akumulator żelowy 12V 4Ah firmy WM Motor

Dostępny
54,49 zł

Akumulator żelowy 12V 5Ah firmy Unit

Dostępny
68,85 zł

Akumulator żelowy 12V 5Ah firmy WM Motor

Dostępny
75,46 zł

Akumulator żelowy 12V 6,2Ah firmy WM Motor

Dostępny
62,95 zł
MOTO ROY
Akumulator żelowy 12V 7Ah firmy Moto Roy

Akumulator żelowy 12V 7Ah firmy Moto Roy

Dostępny
95,76 zł

Amortyzator tylny czerwony do skuterów 12"

Dostępny
88,49 zł

Amortyzator tylny skuter 4T i 2T

Dostępny
68,76 zł

Amortyzator tylny z zasobnikiem do skuterów 12"

Dostępny
133,92 zł

Keeway Hurricane 50 2t 4t - części

Kropla drąży skałę, a co dopiero wielogodzinne drgawki spowodowane pracą serca, podskokami na nierównościach i obcierkami. Z jednej strony, faktycznie wskaźnik wymagający częstej wymiany może irytować, jednak ocenianie na tej podstawie całego sprzętu jest niesprawiedliwe. Skuter Keeway Hurricane  składa się z całej masy elementów, a technicy bez przerwy zachodzą w głowę, jak obniżyć wagę wszystkiego, co się da. Z drugiej strony, jak mantrę powtarzam, że liczy się także maksymalne obniżenie ceny maszynki .

Keeway Hurricane  – części, jak i cała konstrukcja należy do jednych z wytrzymalszych w swoim segmencie. Można zaryzykować tezę, że wszystko, co z tworzywa odpadnie, a skuter  dalej będzie jeździł. Ten typ tak po prostu ma. No, może tylko porządny dzwon mógłby w tym przeszkodzić. Trzeba uczciwe powiedzieć, że plastiki do skutera Keeway Hurricane z założenia powinny podlegać wymianie po trzech latach, i to pod warunkiem ostrożnej eksploatacji. Podobnie jak klocki, linki gazu czy opony, tak i plastiki do Keewaya Hurricana ulegają zużyciu i nie ma w tym absolutnie niczego nadzwyczajnego. Ważne, że śmiga!

Keeway Hurricane – części, opinie

Jak większość modeli Keewaya , jakość stoi na wysokim poziomie. Usterki mechaniczne nie należą do częstych, nawet po solidnych przebiegach. Serce wykazuje sporą żywotność i temperament, nawet z dodatkową osobą na kanapie. Do najczęściej przedstawianych zarzutów zaliczamy właśnie odporność wskaźników i kloszy.

Ciekawostką jest postawa użytkownika, który fabryczne nówki po prostu zdemontował, a następnie wszędzie podłożył delikatną warstwę bezbarwnego silikonu. Nagle problem przestał istnieć.

Pewnie, że powinno być luksusowo i w ogóle, lecz od czego powiedzenie „Polak potrafi”? No, właśnie.

Loading...