Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KEEWAY HURRICANE 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Lusterka do Barton Firefox Lusterka do Barton Firefox 2

Lusterka czarne matowe do skuterów M8

BARTON FIREFOX - CZĘŚCI
W 42-196 LM0003
58,09 zł
Zestaw lusterek czarnych matowych - Gwint  P+L - Średnica gwintu  8mm - Materiał wykonania obudowy  : plastik  - Homologacja :E11 - Kolor : Czarny mat - Wymiary lustra : 155x84mm - Zestaw montażowy 
LUSTERKA DO JUNAK 804 50 2T LUSTERKA DO JUNAK 804 50 2T 2
Ostatnie sztuki w magazynie

LUSTERKA M8 CZARNE OKRĄGŁE DO SKUTERÓW 2T 4T

Części do skuterów chińskich
CR001
65,00 zł
Zestaw lusterek: -Gwint P+P -Gwint o średnicy M8 -Materiał wykonania : plastik -Kolor - czarny  -kształt - koło                                                         
Lusterka do BARTON VOYAGER 50 4T Lusterka do BARTON VOYAGER 50 4T 2
Ostatnie sztuki w magazynie

LUSTERKA CZARNE POŁYSK KPL DO SKUTERÓW M8

Części do skuterów chińskich
42-260
67,00 zł
Zestaw lusterek do skutera  - Kpl: 1 szt lusterko prawe 1 szt lusterko lewe - Gwint P - Gwint o średnicy M8 - Materiał wykonania : plastik - Kolor - czarny połysk - Homologacja : E4                                                         
Wyświetla 1-16 of 274 produktów

KEEWAY HURRICANE 50 skuter dwusuwowy

Kropla drąży skałę, a co dopiero wielogodzinne drgawki spowodowane pracą serca, podskokami na nierównościach i obcierkami. Z jednej strony, faktycznie wskaźnik wymagający częstej wymiany może irytować, jednak ocenianie na tej podstawie całego sprzętu jest niesprawiedliwe. Skuter Keeway Hurricane  składa się z całej masy elementów, a technicy bez przerwy zachodzą w głowę, jak obniżyć wagę wszystkiego, co się da. Z drugiej strony, jak mantrę powtarzam, że liczy się także maksymalne obniżenie ceny maszynki .

Keeway Hurricane  – części, jak i cała konstrukcja należy do jednych z wytrzymalszych w swoim segmencie. Można zaryzykować tezę, że wszystko, co z tworzywa odpadnie, a skuter  dalej będzie jeździł. Ten typ tak po prostu ma. No, może tylko porządny dzwon mógłby w tym przeszkodzić. Trzeba uczciwe powiedzieć, że plastiki do skutera Keeway Hurricane z założenia powinny podlegać wymianie po trzech latach, i to pod warunkiem ostrożnej eksploatacji. Podobnie jak klocki, linki gazu czy opony, tak i plastiki do Keewaya Hurricana ulegają zużyciu i nie ma w tym absolutnie niczego nadzwyczajnego. Ważne, że śmiga!

Keeway Hurricane – części, opinie

Jak większość modeli Keewaya , jakość stoi na wysokim poziomie. Usterki mechaniczne nie należą do częstych, nawet po solidnych przebiegach. Serce wykazuje sporą żywotność i temperament, nawet z dodatkową osobą na kanapie. Do najczęściej przedstawianych zarzutów zaliczamy właśnie odporność wskaźników i kloszy.

Ciekawostką jest postawa użytkownika, który fabryczne nówki po prostu zdemontował, a następnie wszędzie podłożył delikatną warstwę bezbarwnego silikonu. Nagle problem przestał istnieć.

Pewnie, że powinno być luksusowo i w ogóle, lecz od czego powiedzenie „Polak potrafi”? No, właśnie.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania