Wybierz swój pojazd (2973 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 700 50 2T - CZĘŚCI

ROMET 700 skuter 50 dwusuwowy 

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku serca motorowerzystów bezlitośnie podbijał Pony, niewielki jednoślad wprost z zakładów Romet. Szczególną atencją cieszył się u dziewcząt z uwagi na niewielkie rozmiary. Dzisiaj firma zamierza prawdopodobnie powtórzyć ten sukces, wystawiając model Romet 700. Współczesność znacznie zmieniła oblicze kosiarki, zamieniając ją w gustowny skuter, jednak bezawaryjność sprzętu pozostała ta sama. Jest to o tyle łatwiejsze, że mamy na podorędziu doskonałego dostawcę części. Mowa oczywiście o motoryzacyjnym sklepie internetowym „cylindry.pl”, współpracującym z najlepszymi producentami sprzętu z tego segmentu.

Romet 700 – części.

Charakterystyką designu jest asymetryczność, począwszy od wskaźników, przez przedni moduł oświetleniowy, na kanapie skończywszy. Wszystko utrzymane w poczuciu doskonałej estetyki. Taki pojazd oprócz serwisowania wymaga szczególnej dbałości o plastiki, których uszkodzenie natychmiast rzuca się w oczy. Oczywiście także dbałość o klocki, linki gazu, uszczelki to abecadło każdego bikera. Romet 700 – części to również zestawy tuningowe, stale uzupełniane przez załogę sklepu „cylindry.pl”.

Całodobowy dostęp do sklepu pozwala spokojnie zaplanować konserwację jednośladu.

Romet 700 – części, opinie.

Serducho skutera jest w stanie wydobyć z siebie 4,4 KM, co jak na pięćdziesiątkę jest wynikiem doskonałym. Wspomniany już wygląd sprzyja lansowaniu, a wysoka kanapa umożliwia efektowne driftowanie. Nie wszystkim odpowiada długość skutera (1660 mm), która praktycznie eliminuje komfort na miejscu pasażera.

Fakt, kolos to może nie jest, lecz pamiętajmy w tłoku, że mały może więcej.

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 225 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.