Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 700 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 249 produktów

ROMET 700 skuter 50 dwusuwowy 

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku serca motorowerzystów bezlitośnie podbijał Pony, niewielki jednoślad wprost z zakładów Romet. Szczególną atencją cieszył się u dziewcząt z uwagi na niewielkie rozmiary. Dzisiaj firma zamierza prawdopodobnie powtórzyć ten sukces, wystawiając model Romet 700. Współczesność znacznie zmieniła oblicze kosiarki, zamieniając ją w gustowny skuter, jednak bezawaryjność sprzętu pozostała ta sama. Jest to o tyle łatwiejsze, że mamy na podorędziu doskonałego dostawcę części. Mowa oczywiście o motoryzacyjnym sklepie internetowym „cylindry.pl”, współpracującym z najlepszymi producentami sprzętu z tego segmentu.

Romet 700 – części.

Charakterystyką designu jest asymetryczność, począwszy od wskaźników, przez przedni moduł oświetleniowy, na kanapie skończywszy. Wszystko utrzymane w poczuciu doskonałej estetyki. Taki pojazd oprócz serwisowania wymaga szczególnej dbałości o plastiki, których uszkodzenie natychmiast rzuca się w oczy. Oczywiście także dbałość o klocki, linki gazu, uszczelki to abecadło każdego bikera. Romet 700 – części to również zestawy tuningowe, stale uzupełniane przez załogę sklepu „cylindry.pl”.

Całodobowy dostęp do sklepu pozwala spokojnie zaplanować konserwację jednośladu.

Romet 700 – części, opinie.

Serducho skutera jest w stanie wydobyć z siebie 4,4 KM, co jak na pięćdziesiątkę jest wynikiem doskonałym. Wspomniany już wygląd sprzyja lansowaniu, a wysoka kanapa umożliwia efektowne driftowanie. Nie wszystkim odpowiada długość skutera (1660 mm), która praktycznie eliminuje komfort na miejscu pasażera.

Fakt, kolos to może nie jest, lecz pamiętajmy w tłoku, że mały może więcej.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania