Wybierz swój pojazd (2380 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 797 50 2T

ROMET  797 skuter 50 dwusuwowy 

Dbanie o skuter nie tylko jest wyrazem miłości do "dwóch kółek", ale także przejawem odpowiedzialności kierowcy. Dbałość o pojazd nie oznacza jedynie regularnych wizyt w myjni, ale także dokonywania napraw tylko przy użyciu autoryzowanych części zamiennych. Dotyczy to także części do ROMET 797 50 2T.

Dlaczego używanie pewnych zamiennych części jest takie ważne? Otóż cały złożony mechanizm, jaki jest skuter, musi funkcjonować bez zarzutu. Jeżeli "zaleczymy" poważną awarię częściami o wątpliwej jakości, pogorszymy tylko sytuację. Jedna niepasująca część działa negatywnie na cały pojazd. Co gorsza, jeśli ta usterka dotyczy silnika, układu kierowniczego , plastików czy kół... Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w dedykowane części zamienne do ROMET 797 50 2T.

Jednak prawidłowa konserwacja może posłużyć także tuningowi. Jeżeli wprowadzimy modyfikacje z uwzględnieniem właściwości naszego pojazdu, nie nadwyrężymy jego konstrukcji. Będziemy cieszyć się większymi osiągami bez ryzyka częstszych napraw. Jeśli już przeprowadzacie modyfikacje, koniecznie zaopatrzcie się w części tuningowe do ROMET 797 50 2T.

Katalog części
Części do skuterów

CYLINDER 50cm

100-12
81,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Części do skuterów

TULEJA AMORTYZATORA SKUTER

104-67
9,00 zł
Gumowo metalowa tuleja amortyzatora do skuterów dwu i czterosuwowych o pojemności od 50 do 125 cm
Części do skuterów

CZUJNIK STOPU SKUTER 4T i 2T

104-81
10,00 zł
Czujnik stopu do skuterów 4T i 2T . O pojemności od 50 do 150 cm Czujnik z dwoma kabelkami montowany przy manetce hamulca szczękowego. Zarówno przedniego jak i tylnego 
Wyświetla 1-16 of 141 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.