Wybierz swój pojazd (2810 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 767 - CZĘŚCI

Nigdy nie zapomnę flagowego Rometa powstałego lata temu, wyposażonego w pedały. Moją fascynację jako małego chłopca, budziła przedziwna zdolność tego cuda, polegająca na tym, że można było nim jechać, kręcąc nimi. Dzisiejszy Romet 767 w niczym już nie przypomina tamtych wynalazków. Nie jest też niestety zdolny przejechać kilku kilometrów na byle czym. Nowoczesny sprzęt wymaga nowoczesnych rozwiązań, a tylko takie znaleźć można na stronie „cylindry.pl”. Współpraca z uznanymi producentami owocuje najwyższą jakością za rozsądną cenę. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystko, co potrzebne, by przygotować skuter do zimy.

Romet 767 2T i 4T -części.

Pozamykani w domu na skutek pandemii, mamy więcej czasu, by poświęcić się naszemu ulubieńcowi. Warto zatem sprawdzić gospodarskim okiem, w jakim stanie są linki gazu, klocki i plastiki. Wszystko, co zaniedbamy teraz, na wiosnę unieruchomi skutecznie nasz sprzęt. Romet 767 -części, to także możliwość nabycia zestawów tuningowych, w sam raz na długie jesienne i zimowe wieczory. Sklep „cylindry.pl” pomoże także przy wymianach wariatorów, gaźników lub poprawie stanu instalacji elektrycznej. To ostatnie z pewnością wymaga przejrzenia, jeśli nie chcemy mieć choinki na wiosnę. Trzeba pamiętać, że słabe osiągi na początku sezonu najczęściej są wynikiem zaniedbań w sezonie poprzednim. Na nic zdadzą się narzekania na producenta, jeśli sami o wszystko nie zadbamy.

Romet 767 -części, opinie.

Z prezentacji modelu Romet 767 można wysnuć wniosek, że firma zamierza zdeklasować konkurencję wysoką jakością wykonania i bezawaryjnością sprzętu.

Witając to zjawisko aplauzem, wypada jedynie wyrazić nadzieję, że to nie będzie słomiany zapał.

Czego sobie i Państwu życzę.

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wyświetla 1-16 of 392 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.