Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5048 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 767 - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Stacyjka zapłonowa do Romet 737 Stacyjka zapłonowa do Romet 737 2

Stacyjka zapłonowa - zestaw części do skuterów

Części do skuterów chińskich
W 42-53 ZW2301 ( masz w pudełku )
69,30 zł
Zestaw stacyjki zapłonowej: stacyjka zapłonowa z gniazdem na 4 piny zamek kufra - element montowany w pokrywie bocznej  zamek siedzenia korek paliwa zamykany na kluczyk blaszki do zamocowania stacyjki Jest to część zamienna do skuterów chińskich 2T i 4T na kołach 12 i 13 calowych
Wyświetla 1-16 of 450 produktów

Nigdy nie zapomnę flagowego Rometa powstałego lata temu, wyposażonego w pedały. Moją fascynację jako małego chłopca, budziła przedziwna zdolność tego cuda, polegająca na tym, że można było nim jechać, kręcąc nimi. Dzisiejszy Romet 767 w niczym już nie przypomina tamtych wynalazków. Nie jest też niestety zdolny przejechać kilku kilometrów na byle czym. Nowoczesny sprzęt wymaga nowoczesnych rozwiązań, a tylko takie znaleźć można na stronie „cylindry.pl”. Współpraca z uznanymi producentami owocuje najwyższą jakością za rozsądną cenę. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystko, co potrzebne, by przygotować skuter do zimy.

Romet 767 2T i 4T -części.

Pozamykani w domu na skutek pandemii, mamy więcej czasu, by poświęcić się naszemu ulubieńcowi. Warto zatem sprawdzić gospodarskim okiem, w jakim stanie są linki gazu, klocki i plastiki. Wszystko, co zaniedbamy teraz, na wiosnę unieruchomi skutecznie nasz sprzęt. Romet 767 -części, to także możliwość nabycia zestawów tuningowych, w sam raz na długie jesienne i zimowe wieczory. Sklep „cylindry.pl” pomoże także przy wymianach wariatorów, gaźników lub poprawie stanu instalacji elektrycznej. To ostatnie z pewnością wymaga przejrzenia, jeśli nie chcemy mieć choinki na wiosnę. Trzeba pamiętać, że słabe osiągi na początku sezonu najczęściej są wynikiem zaniedbań w sezonie poprzednim. Na nic zdadzą się narzekania na producenta, jeśli sami o wszystko nie zadbamy.

Romet 767 -części, opinie.

Z prezentacji modelu Romet 767 można wysnuć wniosek, że firma zamierza zdeklasować konkurencję wysoką jakością wykonania i bezawaryjnością sprzętu.

Witając to zjawisko aplauzem, wypada jedynie wyrazić nadzieję, że to nie będzie słomiany zapał.

Czego sobie i Państwu życzę.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania