Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

JUNAK 609 - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Fajka świecy do Skutera Longjia LJ50QT-L RS 50 4T Fajka świecy do Skutera Longjia LJ50QT-L RS 50 4T 2

Fajka świecy zapłonowej do skutera 2T 4T

Części do skuterów chińskich
W 42-399 AA0091
6,00 zł
Oferowana fajka świecy zapłonowej kątowa jest uniwersalna przez co pasuje do wszystkich skuterów 2T i 4T. Fajka jest wykonana z plastiku poza kołnierzem uszczelniającym który jest wykonany z gumy. Kąt nachylenia wynosi 45 stopni.
Wyświetla 1-16 of 410 produktów

W tym wypadku teza, że mały może więcej, nie znajduje zastosowania. Junak 609 do maluchów nie należy, a mimo to daje sobie świetnie radę zarówno w miejskim tłoku, jak i wiejskich bezdrożach, o ile takie jeszcze są. Solidna jednostka jednak nie znosi improwizacji, nie ma mowy o skutecznym serwisowaniu i konserwacji bez użycia części najwyższej jakości. Tylko taki możemy znaleźć w sklepie „cylindry.pl”, dzięki czemu przez całą dobę możemy zaopatrzyć się w to, co niezbędne.

Junak 609 – części.

W tym wypadku nie wystarczy jedynie skóra i stylowy kaszkiet. Konieczne jest zadbanie o wyposażenie, które w sposób naturalny zużywa się podczas codziennej eksploatacji. Linki gazu, klocki do tylnego hamulca, żarówki, plastiki to motocyklowy elementarz. Nie można przecież dopuścić, by taki drobiazg niespodziewanie unieruchomił naszą maszynę. Junak 609 – części, to asortyment produktów pochodzący od najlepszych producentów, przy czym oferta skierowana jest także do młodszych, niekoniecznie najbogatszych użytkowników. Dobrej jakości sprzęt to gwarancja, że naprawy będą konieczne tylko w wyjątkowych sytuacjach, a to z kolei prowadzi do znacznych oszczędności.

Junak 609 – części, opinie.

Kolos wśród pięćdziesiątek, dwa metry długości przy 113 kilogramach masy własnej to parametry robiące wrażenie. Bez 4,1 KM nie ruszyłby z miejsca, Wysokie siedzisko sprawia, że nawet osoby o słusznej posturze czują się komfortowo. Dodając do tego nowoczesny design, okazuje się, że mamy wszystko, co potrzeba.

Jeszcze tylko rzut okiem na mapę i w drogę! Z taką maszyną z pewnością nietrudno będzie o miłe towarzystwo.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania