Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

JUNAK 305 50 2T - CZĘŚCI

Junak 305, małe a cieszy

Sprzęt zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka. Nie bije po oczach agresywną kolorystyką, lecz także nie sprawia wrażenia pieszczocha. Junak 305 ewidentnie został pomyślany jako skuter młodzieżowy.

Wysoka i krótka kanapa zdradza zacięcie sportowe, lecz także pozostawia sporo miejsca na bagażniku. W sumie nie zaszkodziłoby zamontować zgrabny kuferek. Zegary nie powalają bogactwem form, lecz to w niczym nie przeszkadza. Nie rozpraszają, pozwalają skupić się na trasie.

Junak 305 – części

97 kilogramów i 3,9 KM pozwalają rozbujać się nawet do 55 km/h, przy aktywnych blokadach, oczywiście. Nie ma sensu zabierać pasażera, chyba że ktoś lubi tłok na skuterze. W sumie, w Indiach jest to pojazd rodzinny, na którym mieszczą się dumni rodzice z gromadką dzieciaków. U nas raczej to się nie przyjmie, więc nie ma co kombinować. Dla jednego bikera miejsca i mocy jest aż nadto, dla dwóch lub dwojga już niekoniecznie.

Wymiary: 1980/702/1180 mm.

Skuter prezentuje się bardzo elegancko dlatego, by ten stan utrzymał się jak najdłużej, warto zadbać o plastiki do skutera Junak 305, a w dalszej kolejności o klocki, linki gazu i tym podobne drobiazgi. Wszystko znajdziemy na „cylindry.pl” w przyzwoitych cenach.

Junak 305 – części, opinie

Łatwy w prowadzeniu, stabilny i zwrotny. Dobra pozycja na liście motoryzacyjnych zakupów na nastolatka, tym bardziej że i cena jest przystępna. Części dostępne, w tym sporo zamienników nieustępujących jakością mechanizmom fabrycznym. Przy rozważnej jeździe koszty eksploatacyjne będą naprawdę bardzo niskie. Z pewnością konkurencyjne do opłat za komunikację miejską.

Chociaż, kto by jeździł autobusem, mając takiego rumaka?

Loading...