Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Junak 104

Tłumik wydechowy do skutera z silnikiem euro 4

Na wyczerpaniu
667,72 zł

Stator iskrownik do skuterów z silnikiem euro 4

Na wyczerpaniu
95,94 zł

KOŁO 10-2,50 PRZÓD FELGA DO SKUTERÓW 6 SZPRYCH

Dostępny
157,99 zł

ŻARÓWKA 12V 23W MINI

Dostępny
4,00 zł

Magneto do skutera 50 4T z silnikiem euro 4

Dostępny
47,42 zł

Regulator napięcia do skutera 4T euro 4

Na wyczerpaniu
74,01 zł

ŻARÓWKA 12V 45/40W Z KOŁNIERZEM

Dostępny
6,64 zł

Przekaźnik świateł do skuterów z silnikiem euro 4 i 5

Na wyczerpaniu
76,70 zł

Siedzenie do skuterów chińskich na kołach 10

Dostępny
99,70 zł

Czujnik temperatury do skuterów 50 4T euro 4

Na wyczerpaniu
35,45 zł

Junak 104 - części i plastiki

Junak 104 skuter 50 dwusuwowy

Już sama nazwa budzi respekt. To historia połączona z kultowym uwielbieniem. Być może są wśród nas tacy, co pamiętają drżenie szyb w oknach po przejechaniu tej bestii. Malkontenci zaraz powiedzą, że Junak 104, to nie to samo co motor, jestem jednak pewny, że nie mieliby nic przeciwko temu, by ich skuter nosił na burcie znaki Harleya, a przecież Junak to nasz rodzimy krążownik z lat 60. oczywiście na miarę ówczesnych możliwości. Jako że tradycja zobowiązuje, nie można zaniedbać choćby podstawowego wyposażenia sprzętu w odpowiednie części. Tutaj wskazana jest współpraca z doświadczonym partnerem handlowym, umiejącym docenić powagę zagadnienia. Portal „cylindry.pl” gwarantuje nie tylko niskie ceny, lecz także najwyższą jakość, sprowadzając asortyment od jedynie uznanych producentów.

Junak 104 – części.

Skuter zewnętrznie prezentuje się świetnie, co jednak nie oznacza, że nie można samemu poprawić osiągi. Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik, aż się prosi, by nad nim co nieco popracować. Junak 104 – części, to optymalny zestaw akcesoriów do tuningu mechanicznego naszego pupila. Należy przy tym pamiętać o doraźnych naprawach. Klocki, linki gazu to motocyklowa codzienność. Zważywszy na stały rozwój marki na naszym rynku, dobrze byłoby śledzić na bieżąco wszelkie nowości techniczne za pośrednictwem konta na „cylindry.pl”. Tą samą drogą klienci otrzymają też informację o dostępnych częściach i realizowanych dostawach. Nie trzeba dodawać, że rejestracja jest bezpłatna i szalenie łatwa.

Junak 104 – części, opinie.

Jak przystało na potomka sławnych polskich kolosów, design odwołuje się do historii marki. Kanapa raczej jednoosobowa z wysoko umieszczonym tylnym siedziskiem. 3,3 KM na starcie świadczy o potencjale skutera.

A referencje? Wystarczy zapytać nieco starszych o Junaka, a zobaczycie łezkę wzruszenia w oku. Czy mogą być lepsze?

Loading...