Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5046 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

FERRO 302 - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Manetki z rolgazem -część do skuterów Manetki z rolgazem -część do skuterów 2

Manetki z rolgazem - część do skuterów

Części do skuterów chińskich
42-16
12,00 zł
Zestaw prawej i lewej gumowej manetki na kierownicę. Manetka prawa z plastikowym zaczepem linki gazu ( tzw rolgazem) Jest to część zamienna do skuterów chińskich, o pojemności od 50 do 150cm
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów chińskich
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 458 produktów

W Portugalii tym mianem określa się prawdziwych twardzieli, być może taki pomysł mieli także konstruktorzy, obdarzywszy wcześniej Ferro 302 nietypowym jak na pięćdziesiątkę silnikiem czterosuwowym. Coś w tym musi być, skoro kosiarka cieszy się sporym powodzeniem za wschodnią granicą, a o tym, jakie tam są drogi, można mówić godzinami. Tak czy inaczej, Ferro 302 z pewnością zasługuje na części z najwyższej półki, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Nie jest tajemnicą, że w układach mechanicznych niezwykle istotną jest kompatybilność. Na stronie „cylindry.pl” znaleźć można kompletne zestawy, pochodzące od uznanych producentów.

Ferro 302 – części.

Istotą jest, by zarówno cylindry, jak i tłoki pochodziły od tego samego producenta. Tylko wtedy można mieć pewność dopasowania do siebie całości. To samo odnosi się do całości sprzętu. Ferro 302 – części to pełne zestawy gotowe do natychmiastowej instalacji. Nie można oczywiście nie wspomnieć o elementach stale narażonych na naprężenia, w efekcie czego wymagających częstej wymiany. Klocki, plastiki i linki gazu powinny znaleźć swoje stałe miejsce w garażu. Nie chodzi bowiem o to, czy ulegną zużyciu, lecz kiedy. Warto na taki moment odpowiednio wcześniej się przygotować. Tym prędzej zatem należy nawiązać współpracę z „cylindry.pl”, rejestrując bezpłatnie konto na stronie sklepu.

Ferro 302 – części, opinie.

Z uwagi na niskie spalanie i nieskomplikowaną obsługę sprzęt idealnie nadaje się na trasy codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Niemal cztery KM poradzą sobie z każdą nawierzchnią podobnie jak i zastosowane w niektórych modelach koła dwunastki.

Dla tych, którzy chcą się przekonać, czy dwa kółka to dobry wybór, Ferro 302 będzie wymarzonym przewodnikiem. Bywają tacy, którzy za żadne skarby nie chcą powrócić z powrotem do czterech, ostrzegam!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania