Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

FERRO 302 - CZĘŚCI

W Portugalii tym mianem określa się prawdziwych twardzieli, być może taki pomysł mieli także konstruktorzy, obdarzywszy wcześniej Ferro 302 nietypowym jak na pięćdziesiątkę silnikiem czterosuwowym. Coś w tym musi być, skoro kosiarka cieszy się sporym powodzeniem za wschodnią granicą, a o tym, jakie tam są drogi, można mówić godzinami. Tak czy inaczej, Ferro 302 z pewnością zasługuje na części z najwyższej półki, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Nie jest tajemnicą, że w układach mechanicznych niezwykle istotną jest kompatybilność. Na stronie „cylindry.pl” znaleźć można kompletne zestawy, pochodzące od uznanych producentów.

Ferro 302 – części.

Istotą jest, by zarówno cylindry, jak i tłoki pochodziły od tego samego producenta. Tylko wtedy można mieć pewność dopasowania do siebie całości. To samo odnosi się do całości sprzętu. Ferro 302 – części to pełne zestawy gotowe do natychmiastowej instalacji. Nie można oczywiście nie wspomnieć o elementach stale narażonych na naprężenia, w efekcie czego wymagających częstej wymiany. Klocki, plastiki i linki gazu powinny znaleźć swoje stałe miejsce w garażu. Nie chodzi bowiem o to, czy ulegną zużyciu, lecz kiedy. Warto na taki moment odpowiednio wcześniej się przygotować. Tym prędzej zatem należy nawiązać współpracę z „cylindry.pl”, rejestrując bezpłatnie konto na stronie sklepu.

Ferro 302 – części, opinie.

Z uwagi na niskie spalanie i nieskomplikowaną obsługę sprzęt idealnie nadaje się na trasy codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Niemal cztery KM poradzą sobie z każdą nawierzchnią podobnie jak i zastosowane w niektórych modelach koła dwunastki.

Dla tych, którzy chcą się przekonać, czy dwa kółka to dobry wybór, Ferro 302 będzie wymarzonym przewodnikiem. Bywają tacy, którzy za żadne skarby nie chcą powrócić z powrotem do czterech, ostrzegam!

Loading...