Wybierz swój pojazd (2810 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

FERRO 302 - CZĘŚCI

W Portugalii tym mianem określa się prawdziwych twardzieli, być może taki pomysł mieli także konstruktorzy, obdarzywszy wcześniej Ferro 302 nietypowym jak na pięćdziesiątkę silnikiem czterosuwowym. Coś w tym musi być, skoro kosiarka cieszy się sporym powodzeniem za wschodnią granicą, a o tym, jakie tam są drogi, można mówić godzinami. Tak czy inaczej, Ferro 302 z pewnością zasługuje na części z najwyższej półki, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Nie jest tajemnicą, że w układach mechanicznych niezwykle istotną jest kompatybilność. Na stronie „cylindry.pl” znaleźć można kompletne zestawy, pochodzące od uznanych producentów.

Ferro 302 – części.

Istotą jest, by zarówno cylindry, jak i tłoki pochodziły od tego samego producenta. Tylko wtedy można mieć pewność dopasowania do siebie całości. To samo odnosi się do całości sprzętu. Ferro 302 – części to pełne zestawy gotowe do natychmiastowej instalacji. Nie można oczywiście nie wspomnieć o elementach stale narażonych na naprężenia, w efekcie czego wymagających częstej wymiany. Klocki, plastiki i linki gazu powinny znaleźć swoje stałe miejsce w garażu. Nie chodzi bowiem o to, czy ulegną zużyciu, lecz kiedy. Warto na taki moment odpowiednio wcześniej się przygotować. Tym prędzej zatem należy nawiązać współpracę z „cylindry.pl”, rejestrując bezpłatnie konto na stronie sklepu.

Ferro 302 – części, opinie.

Z uwagi na niskie spalanie i nieskomplikowaną obsługę sprzęt idealnie nadaje się na trasy codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Niemal cztery KM poradzą sobie z każdą nawierzchnią podobnie jak i zastosowane w niektórych modelach koła dwunastki.

Dla tych, którzy chcą się przekonać, czy dwa kółka to dobry wybór, Ferro 302 będzie wymarzonym przewodnikiem. Bywają tacy, którzy za żadne skarby nie chcą powrócić z powrotem do czterech, ostrzegam!

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 382 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.