Wybierz swój pojazd (2757 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

FERRO 301- CZĘŚCI

Firma Ferro od lat skutecznie konkuruje z innymi markowymi producentami skuterów i motorowerów. W naszej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju części do FERRO 301 . Dzięki temu żadna awaria nie unieruchomi tego pojazdu na dłużej. Mowa tu nawet o takich kluczowych podzespołach jak cylindry, tłoki, pompy oleju czy nawet plastiki do FERRO 301 50. Warto także wspomnieć o elementach układu paliwowego takich jak gaźniki.

Oczywiście nasz katalog nie kończy się jedynie na samych podzespołach z zakresu silnika czy układów przeniesienia napędu. Części tuningowe do FERRO 301 50  to także ciekawa część naszej oferty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z takimi interesującymi częściami jak zaprojektowane specjalnie dla tego modelu przedłużki amortyzatora, nakrętki wentyli czy nawet manetki tuningowe. Części zamienne do FERRO 301 50 obejmują również elementy montażowe, a więc blaszki, sprężyny, nakrętki, tuleje, wkręty i wiele, wiele innych. Wszystko po to, by ułatwić warsztatom i klientom indywidualnym naprawę modelu 301 50 2T.

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/18 SKUTER 4T

Części do skuterów
74-169
24,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów
100-203
63,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 322 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.