Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5048 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER SYRACUSE 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów chińskich
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
WARIATOR WARIATOR  2

WARIATOR KPL 2T

Części do skuterów chińskich
100-103
41,00 zł
Wariator kpl przeznaczony do dwusuwowych skuterów z silnikami: 1E40QMA oraz 1E40QMB
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów chińskich
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 517 produktów

Mało kto wie, że Syracuse to nazwa miejscowości w stanie Indiana, w hrabstwie Kosciusko. W ten wspaniały sposób uczczono pamięć naszego rodaka. Z pewnością więcej fanów małej motoryzacji zetknęło się ze skuterem Benzer Syracuse, sprzętem wyjątkowo pasującym do pań z racji swej wizualnej delikatności oraz gracji podczas jazdy. Tak czy inaczej, aby cudeńko funkcjonowało należycie, trzeba zapewnić mu wysokiej jakości części zamienne, które prędzej czy później okażą się niezbędne. Na portalu „cylindry.pl” znajdziemy nie tylko niezbędny asortyment, włączając w to również plastiki, lecz również możemy założyć konto pozwalające na kontrolę zamówień oraz śledzenie wszelkich nowinek technicznych.

Benzer Syracuse 50 – części

Nie da się ukryć, że obecnie jednym z istotnych kryteriów wyboru dostawcy sprzętu jest wartość zakupów. Niezwykle trudno jest połączyć wysoką jakość z niską ceną, Tym bardziej cieszy obecność sklepu „cylindry.pl”, któremu ta sztuka udała się wyśmienicie. Benzer Syracuse 50 – części oferuje wyposażenie od uznanych producentów, nie drenując przy tym kieszeni klientów. Dodając do tego natychmiastową wysyłkę oraz pełną gwarancję, mamy pewność, że nasze zakupy będą udane i w pełni bezpieczne.

Benzer Syracuse 50 – części, opinie.

Niewielki, zgrabny skuterek świetnie sprawdza się przy okazji codziennych zakupów z uwagi na funkcjonalny bagażnik umieszczony za tylną kanapą. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by Benzera dosiadali również panowie. Trzeba jednak uwzględnić, że mężczyźni mocno zbudowani mogą odczuwać lekki dyskomfort.

Czego jednak się nie zrobi, żeby zaimponować innym użytkownikom szos?

Można nawet się nieco skurczyć.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania