Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BENZER SYRACUSE 50 - CZĘŚCI

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
20,57 zł

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Dostępny
10,00 zł

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Dostępny
25,39 zł

ŚLIZGI PROWADNICE ŁAŃCUSZKA ROZRZĄDU

Dostępny
16,00 zł

WENTYLATOR MAGNETA DO CHIŃSKI SKUTER 4T

Dostępny
14,02 zł

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
29,09 zł

NAKRĘTKA WAŁU KORBOWEGO M12 SKUTERY 4T

Dostępny
3,08 zł

ZĘBATKA POMPY OLEJU DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
10,00 zł

MEMBRANA GAŹNIKA SKUTER 2T

Dostępny
20,11 zł

ŚRUBY POKRYWY PASKA NAPĘDOWEGO DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
27,37 zł

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE SWORZNIA TŁOKA

Dostępny
9,00 zł

Mało kto wie, że Syracuse to nazwa miejscowości w stanie Indiana, w hrabstwie Kosciusko. W ten wspaniały sposób uczczono pamięć naszego rodaka. Z pewnością więcej fanów małej motoryzacji zetknęło się ze skuterem Benzer Syracuse, sprzętem wyjątkowo pasującym do pań z racji swej wizualnej delikatności oraz gracji podczas jazdy. Tak czy inaczej, aby cudeńko funkcjonowało należycie, trzeba zapewnić mu wysokiej jakości części zamienne, które prędzej czy później okażą się niezbędne. Na portalu „cylindry.pl” znajdziemy nie tylko niezbędny asortyment, włączając w to również plastiki, lecz również możemy założyć konto pozwalające na kontrolę zamówień oraz śledzenie wszelkich nowinek technicznych.

Benzer Syracuse 50 – części

Nie da się ukryć, że obecnie jednym z istotnych kryteriów wyboru dostawcy sprzętu jest wartość zakupów. Niezwykle trudno jest połączyć wysoką jakość z niską ceną, Tym bardziej cieszy obecność sklepu „cylindry.pl”, któremu ta sztuka udała się wyśmienicie. Benzer Syracuse 50 – części oferuje wyposażenie od uznanych producentów, nie drenując przy tym kieszeni klientów. Dodając do tego natychmiastową wysyłkę oraz pełną gwarancję, mamy pewność, że nasze zakupy będą udane i w pełni bezpieczne.

Benzer Syracuse 50 – części, opinie.

Niewielki, zgrabny skuterek świetnie sprawdza się przy okazji codziennych zakupów z uwagi na funkcjonalny bagażnik umieszczony za tylną kanapą. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by Benzera dosiadali również panowie. Trzeba jednak uwzględnić, że mężczyźni mocno zbudowani mogą odczuwać lekki dyskomfort.

Czego jednak się nie zrobi, żeby zaimponować innym użytkownikom szos?

Można nawet się nieco skurczyć.

Loading...