Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER INDIANA - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Wyświetla 1-16 of 469 produktów

Mały może więcej! Wystarczy chociaż raz zafundować sobie kilka godzin pełnych wrażeń, przejeżdżając autem z jednego krańca dużego miasta na drugi, by zrozumieć ideę, jaką kierowali się projektanci, oddając Benzer Indianę w nasze ręce.

Niezwykle wygodny, wyjątkowo zwrotny oraz zadziwiająco tani w eksploatacji, o czym można się przekonać, sprawdzając ceny części w sklepie „cylindry.pl”. Mimo że pochodzą od uznanych światowych producentów, mieszczą się w zakresie dostępnym dla przeciętnego bikera.

Benzer Indiana – części.

Najważniejsze, że w sklepie „cylindry.pl” wszystko pochodzi z produkcji opartej na najnowszych zdobyczach techniki. Nie ma tu miejsca na żadne domowe eksperymenty. Benzer Indiana – części, ta asortyment objęty pełną gwarancją oraz stuprocentowo kompatybilny ze sobą nawzajem. To bardzo ważne, by wszystko pasowało podczas montażu, klocki, linki gazu czy nawet plastiki. Zapewne niejeden z nas siłował się z niepasującymi uchwytami obudowy, doprowadzając czasem nawet do pęknięcia tworzywa.

Benzer Indiana – części, opinie.

Długi, prawie dwumetrowy skuter zapewnia dość miejsca dla dwóch osób, a niskie spalanie stawia go w rankingu opłacalności jazdy bardzo wysoko. Z pewnością jest tańszy, aniżeli tradycyjna komunikacja miejska. Wadą lub niedopatrzeniem jest niska wydajność serca, w stosunku do masy kosiarki. Zamontowane blokady stanowczo zbyt mocna ograniczają maszynę w tym zakresie.

Tak czy siak, to co jest, wystarcza do skutecznego śmigania po mieście, tak więc zakup może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania