Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

BENZER BARNET GP 50 - CZĘŚCI

Benzer Barnet GP

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że producent dba skutecznie o naszą wygodę. Benzer Barmet GP nie odbiega od tej reguły, mimo że symbol GP świadczy o sportowym przeznaczeniu skutera. W tej sytuacji wielu myśli o zdjęciu blokad dlatego warto ku przestrodze przypomnieć, że takie działanie jest niezgodne z przepisami. Skutki zatrzymania przez policję mogą być nader przykre, ale skoro już się ktoś zdecydował, powinien dokonać wymiany poszczególnych elementów układu napędowego tylko przy wykorzystaniu najlepszych części. Tutaj z czystym sumieniem można polecić asortyment sklepu „cylindry.pl”. Wzajemna zgodność materiałowa stosowana przez uznanych producentów, daje gwarancję, że skuter nie zmieni się w rumpel już po pierwszym starcie.

Benzer Barmet GP - części.

Kilka danych technicznych, przed odblokowaniem:

-Wymiary: 1983 × 683 × 1110;

-Zużycie paliwa: 2,2 l/ 100 km;

-Moc 3,75/7000

-Silnik C.D.I.

Benzer Barmet GP - części, oferują komplety zawierające gaźniki, rolki i sprężyny. Pamiętajmy, że podniesienie mocy musi być związane z wymianą wszystkiego, co odpowiada za napęd kosiarki. Sam gaźnik, nawet po regulacji, nie wystarczy. Sklep „cylindry.pl” dysponuje wszystkim, co niezbędne w tej sytuacji.

Nie może także zabraknąć podstawowych części eksploatacyjnych, takich jak: klocki, linki gazu, żarówki i plastiki. Wszystko online, 24 h/dobę.

Benzer Barmet GP - części, opinie.

Benzer, jak na sportowca przystało, dysponuje dość sprawnym przyspieszeniem. Niestety, jak na rajdowca jest ciut za długi. No właśnie, jak tu wszystkim dogodzić? Lepiej sprawdzi się jako sprzęt turystyczny.

Tym bardziej że fabrycznie wygląda jak igła. W sam raz, by ruszyć w teren, niech Polska podziwia! I zazdrości.

Loading...