Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5045 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TOROS EL RIO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów chińskich
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 370 produktów

TOROS EL RIO 50 skuter czterosuwowy 

Najbardziej urzekła mnie historia licealisty, który nauczył mamę jeździć, a teraz nie może się doprosić zwrotu kluczyka. Rzeczywiście Toros El Rio są wymarzonymi pojazdami, dla początkujących adeptów sztuki skuterowej. Cztery takty znacznie ułatwiają płynny start, a stosunkowo nisko utrzymany środek ciężkości skutecznie stabilizuje całość skutera .

Przednie plastiki do skutera Toros El Rio wizualnie spływają na błotnik, nadając maszynce mocny, nieco turystyczny wygląd. Obie felgi wyposażone są w bębny, co często budzi kontrowersje. Cóż, tarcze niewątpliwie rozleniwiają. Bez konieczności częstego serwisowania są w stanie zatrzymać koło w miejscu. Dla odmiany klocki wymagają regulacji, jednak dają bikerowi znacznie większą kontrolę nacisku hamowania, przez co po prostu są bezpieczniejsze. Homologacja jest na dwie osoby, jednak maszynka znacznie lepiej spisuje się z jedną osobą na pokładzie. 3 konie mechaniczne mogą nie starczyć przy większych wzniesieniach.

Toros El Rio - części, opinie

Jak na byka przystało, jednoślad jest solidnie wykonany, a plastiki do skutera Toros El Rio powinny wytrzymać przynajmniej trzy lata. Powyższa diagnoza nie dotyczy kosiarek wykorzystywanych do akrobatyki skuterowej.

Koszty Toros El Rio - części kształtują się na przyzwoitym poziomie, dzięki czemu ogólne wydatki eksploatacyjne nie nadwyrężają zbytnio kieszeni użytkowników. Spalanie 2l/100 km stawia skuter za wzór ekonomicznej jazdy, w każdym razie znacznie drożej wychodzi jazda środkami komunikacji miejskiej. Drożej i dłużej.

A co u wspomnianego licealisty? Cóż, żeby polatać musi uzbierać na kolejną maszynkę. Takie życie…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania