Wybierz swój pojazd (2973 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TOROS EL LOCO 50 4T - CZĘŚCI

TOROS EL LOCO  50 skuter czterosuwowy 

Miano „Szalone byki” w odniesieniu do pięćdziesiątek brzmi co najmniej tajemniczo. Jeszcze większe zdziwienie wywołuje widok tego byka. Ja bym powiedział raczej, że cielaczka. Toros El Loco wyróżnia się przede wszystkim delikatną budową. Patrząc z boku na pomost, nie można oprzeć się wrażeniu, że całość powinna w tym miejscu pęknąć pod byle ciężarem. Dodając do tego niewielką wagę osiemdziesięciu sześciu kilogramów, łatwo wysnuć wniosek, że maszynka przeznaczona jest dla dzieciaków.

Nic bardziej mylnego! Dzięki wzmocnieniom konstrukcyjnym łączącym przód z tyłem pojazd nie tylko się nie załamie, lecz wręcz przeciwnie, poradzi sobie nawet na trudnych i nierównych nawierzchniach. Całość jest dość wysoko zawieszona na kołach dwunastkach, co czyni pięćdziesiątkę terenowcem w swojej klasie. Plastiki do skutera Toros El Loco także wyjątkowo oszczędne, podkreślają subtelność skutera, obniżając jednocześnie znacznie jego wagę.

Toros El Loco – części, opinie

Istnieją poważne przesłanki wskazujące na to, że sprzęt pomyślany był jako ukłon w stronę Pań. W każdym razie właśnie wśród nich cieszy się sporą popularnością. Jest szalenie prosty w obsłudze, lekki, z uwagi na swoje gabaryty łatwo się prowadzi, automatyczna skrzynia pozwala skupić się na trasie.

Toros El Loco – części są ogólnie dostępne, a ich wymiana nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Co prawda, wysoko podniesiona kanapa oraz duże przestrzenie między kołami i nadwoziem sprzyjają sportowym wyczynom, jednak pojemny kufer bagażowy podkreśla jego moce transportowe. Tak czy inaczej, mamy dwa w jednym, kufer przecież nie musi być zamontowany.

Z jakichś powodów przyjęło się, że panie podróżują jednośladami samotnie. I bardzo dobrze, drogie lejdis!

Nie ma bowiem nic gorszego w trasie, niż wszechwiedzący pasażer mądrala, który – jak przyjdzie co do czego – nawet kichy nie potrafi naprawić.

I wtedy, wiadomo… gdzie diabeł nie może…

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 320 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.