Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Zipp Otis 50

Membrana skuter 2T + uszczelka

Dostępny
21,13 zł

Filtr powietrza wygięty do skutera 4T 50

Dostępny
47,08 zł

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
30,55 zł

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE SWORZNIA TŁOKA

Dostępny
9,00 zł

Gaźnik do Zipp Otis 2T odblokowany + membrana

Dostępny
92,00 zł

Filtr powietrza z osłoną do skutera 4T 50

Dostępny
42,23 zł

WARIATOR KPL 2T

Dostępny
70,30 zł

FILTR POWIETRZA STOŻEK 38 WYGIĘTY SKUTER 4T

Dostępny
37,28 zł

Filtr powietrza stożkowy do skutera 4T 50

Dostępny
30,07 zł

Zipp Otis 4T 2T - części i plastiki

Mały może więcej! Wystarczy chociaż raz śmignąć w miejskim korku między szpalerami samochodów, by przekonać się, ile prawdy jest w tym powiedzeniu. Zipp Otis nie jest kolosem, lecz w tym właśnie jego siła. Nie dość, że nie traci się czasu w tłoku, to jeszcze z uwagi na małe spalanie dojazdy kosztują mniej, aniżeli komunikacja miejska! Bezsprzecznie taki bohater wymaga odpowiedniej opieki. Dobrze jest zabezpieczyć się w zestawy najczęściej zużywanych części, można to zrobić wygodnie, nie wychodząc z domu, na stronie sklepu „cylindry.pl”. Niskie ceny umożliwiają zaopatrzenie się w pełen asortyment pierwszej pomocy. Klocki, linki gazu czy żarówki, te elementy są najbardziej wrażliwe na miejską eksploatację, dlatego dobrze, by były stale w garażu.

Zipp Otis – części.

Niewielkie rozmiary Otisa sprawiają, że jest on wdzięcznym obiektem wszelkich modyfikacji. Tuning jest szalenie prosty z uwagi na prostotę zamocowań i dostępność do poszczególnych elementów napędu. Zipp Otis-części to także dział dla bardziej wymagających klientów. Można tu skompletować niemal cały nowy pojazd, co przy niskich cenach może być źródłem sporych oszczędności. W pełni zaopatrzone magazyny są gwarantem natychmiastowej wysyłki towaru prosto pod drzwi.

Zipp Otis – części, opinie.

Niewielki, niezawodny i zrywny, te opinie pojawiają się najczęściej. Niektórzy chwalą sobie także dźwięk skutera, lecz to po niewielkiej modyfikacji w postaci stożka. Niepolecany dla osób posiadających słuszne rozmiary. Dla pozostałych jak najbardziej.

A korki? Niech się tym martwią czterokołowcy!.

Loading...