Wybierz swój pojazd (2978 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER XL 125 4T - CZĘŚCI

Router XL 125 , skuter czterosuwowy 

Szeroka oferta działu naszego sklepu: Router XL 125 - części ,  powoduje, że nawet poważniejsze awarie nie unieruchomią nas na długi okres czasu. Ten świetny skuter wybierany jest przez rzesze użytkowników, jednogłośnie zachwalających dynamikę i elastyczność tego jednośladu.

Nasza oferta: Router XL 125 - części , obejmuje każdą kategorię. Począwszy od silnika - kluczowego aspektu w pojeździe spalinowym, przez układ hamulcowy czy elektryczny. Każdy podzespół jest fabrycznie nowy. Oprócz części zamiennych dostępne są elementy montażowe - blaszki, gumowe elementy mocujące czy nawet śruby - bo w końcu nie każdy posiada wszystkie typy śrub. Z ciekawych akcesoriów polecamy również ramki tablicy rejestracyjnej. Z pewnością wyróżnią one naszego pieszczocha na tle innych. 

Plastki do skutera Router XL  to także dział który cieszy się zainteresowaniem bikerów . Tak jak sportowe manetki, specjalne typy lusterek czy wreszcie ciekawe kierunki  - takie dodatki potrafią cieszyć oko i wzbudzać podziw wśród przechodniów. Zachęcamy do zapoznania się z całą prezentowana przez nas ofertą 

Katalog części
Wariator skuter 125 150 Wariator skuter 125 150 2
Obecnie brak na stanie

WARIATOR SKUTER 125 150 ROLKI 14g

Części do skuterów
102-53
47,00 zł
Oferujemy cały zestaw wariatora do skuterów 125 ,150 Oferowany wariator o zewnetrznej średnicy 107 mm składa się między innymi z przeciwtalerza, określanego również jako wiatrak czy też wentylator o średnicy zewnętrznej 115 mm. Wariator posiada 6 rolek ich wymiar to 18x14mm natomiast ich waga wynosi 14g oraz tuleję o wymiarach 15x24x51,5mm .
Wyświetla 1-16 of 169 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.