Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

ROUTER XL 125 4T - CZĘŚCI

Router XL 125 , skuter czterosuwowy 

Szeroka oferta działu naszego sklepu: Router XL 125 - części ,  powoduje, że nawet poważniejsze awarie nie unieruchomią nas na długi okres czasu. Ten świetny skuter wybierany jest przez rzesze użytkowników, jednogłośnie zachwalających dynamikę i elastyczność tego jednośladu.

Nasza oferta: Router XL 125 - części , obejmuje każdą kategorię. Począwszy od silnika - kluczowego aspektu w pojeździe spalinowym, przez układ hamulcowy czy elektryczny. Każdy podzespół jest fabrycznie nowy. Oprócz części zamiennych dostępne są elementy montażowe - blaszki, gumowe elementy mocujące czy nawet śruby - bo w końcu nie każdy posiada wszystkie typy śrub. Z ciekawych akcesoriów polecamy również ramki tablicy rejestracyjnej. Z pewnością wyróżnią one naszego pieszczocha na tle innych. 

Plastki do skutera Router XL  to także dział który cieszy się zainteresowaniem bikerów . Tak jak sportowe manetki, specjalne typy lusterek czy wreszcie ciekawe kierunki  - takie dodatki potrafią cieszyć oko i wzbudzać podziw wśród przechodniów. Zachęcamy do zapoznania się z całą prezentowana przez nas ofertą 

Loading...