Wybierz swój pojazd (2760 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZIPP TOPS 50 4T - CZĘŚCI

Zipp TOPS skuter 50 czerosuwowy

 Zanim śniegi skują na dobre drogi i ścieżki, jest jeszcze czas by nacieszyć się wolnością, jaką daje własny skuter Zipp Tops, nieco bardziej wypasiony od swoich marketowych pobratymców. Jednak coraz chłodniejsze dni przypominają, że czas pomyśleć o przygotowaniu naszego pupila do najcięższego okresu w jego mechanicznym życiu, do zimy. Jest jeszcze chwila, by rozejrzeć się za najwyższej jakości częściami, za niekoniecznie najwyższą cenę. Taką ofertę znalazłem na stronie „cylindry.pl”, gdzie po założeniu konta uzyskałem dostęp nie tylko do asortymentu, lecz także miałem możliwość skierowania zapytań o poszukiwane elementy.

Zipp Tops – części.

Letnie wojaże sprawiły, że pracujące intensywnie elementy układu napędowego nadają się już tylko do wymiany. Plastiki również straciły nieco na powabie, nie wspominając już rzeczy oczywistych takich jak linki gazu czy klocki. Nie ma sensu zdobywanie każdej części osobno, gdzieś na pokątnych aukcjach czy portalach sprzedażowych, skoro na „cylindry.pl” mogę hurtem nabyć wszystkie niezbędne podzespoły. Zipp Tops – części, zaopatruje mnie w sprzęt najwyższej jakości bezpośrednio od uznanych na rynku motoryzacyjnym producentów. Dostawa jest niemal natychmiastowa, bezpośrednio do warsztatu.

Zipp Tops – części, opinie.

Zastosowanie hamulców bębnowych przy obu kołach, wbrew pozorom cieszy wielu doświadczonych użytkowników z dwóch powodów. Pierwszym jest znaczne obniżenie ceny skutera, drugim zwiększenie bezpieczeństwa. Wyjadacze wiedzą doskonale, jak ważne jest odpowiednie dozowanie siły hamowania na śliskiej nawierzchni. W takich wypadkach bębny zdecydowanie zdają egzamin.

Zatem nacieszmy się jeszcze dźwiękiem silnika, zanim przystąpimy wspólnie do dopieszczania naszej maszyny przed nadchodzącym mrozem.

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do chińskich skuterów 4T Wał korbowy do chińskich skuterów 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 265 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.