Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Zipp Tops 50 4T

Przepustnica część do Zipp Tops + plus

Dostępny
186,75 zł

Plastik pod lampę

Dostępny
24,72 zł

Filtr oparów część do Zipp Tops + plus

Dostępny
47,13 zł

Filtr paliwa część do Zipp Tops + plus

Dostępny
35,28 zł

Filtr powietrza część do Zipp Tops + plus

Dostępny
47,61 zł

Koło 10-2,5 tylne felga do Zipp Tops + plus

Na wyczerpaniu
144,09 zł

PRZEWÓD HAMULCOWY PRZEDNI 980mm SKUTER

Dostępny
22,02 zł

Kierownica do Zipp Tops + plus

Dostępny
27,76 zł

Wał korbowy do skutera 50 4T euro 4

Dostępny
224,36 zł

Lusterka łezka czarny połysk do skuterów 4T 2T

Dostępny
65,38 zł

Zipp Tops - części i plastiki

 Zanim śniegi skują na dobre drogi i ścieżki, jest jeszcze czas by nacieszyć się wolnością, jaką daje własny skuter Zipp Tops, nieco bardziej wypasiony od swoich marketowych pobratymców. Jednak coraz chłodniejsze dni przypominają, że czas pomyśleć o przygotowaniu naszego pupila do najcięższego okresu w jego mechanicznym życiu, do zimy. Jest jeszcze chwila, by rozejrzeć się za najwyższej jakości częściami, za niekoniecznie najwyższą cenę. Taką ofertę znalazłem na stronie „cylindry.pl”, gdzie po założeniu konta uzyskałem dostęp nie tylko do asortymentu, lecz także miałem możliwość skierowania zapytań o poszukiwane elementy.

Zipp Tops – części.

Letnie wojaże sprawiły, że pracujące intensywnie elementy układu napędowego nadają się już tylko do wymiany. Plastiki również straciły nieco na powabie, nie wspominając już rzeczy oczywistych takich jak linki gazu czy klocki. Nie ma sensu zdobywanie każdej części osobno, gdzieś na pokątnych aukcjach czy portalach sprzedażowych, skoro na „cylindry.pl” mogę hurtem nabyć wszystkie niezbędne podzespoły. Zipp Tops – części, zaopatruje mnie w sprzęt najwyższej jakości bezpośrednio od uznanych na rynku motoryzacyjnym producentów. Dostawa jest niemal natychmiastowa, bezpośrednio do warsztatu.

Zipp Tops – części, opinie.

Zastosowanie hamulców bębnowych przy obu kołach, wbrew pozorom cieszy wielu doświadczonych użytkowników z dwóch powodów. Pierwszym jest znaczne obniżenie ceny skutera, drugim zwiększenie bezpieczeństwa. Wyjadacze wiedzą doskonale, jak ważne jest odpowiednie dozowanie siły hamowania na śliskiej nawierzchni. W takich wypadkach bębny zdecydowanie zdają egzamin.

Zatem nacieszmy się jeszcze dźwiękiem silnika, zanim przystąpimy wspólnie do dopieszczania naszej maszyny przed nadchodzącym mrozem.

Loading...