Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (3314 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

JUNAK 901 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Świeca zapłonowa C7HSA NGK do ZIPP PRO RS 50

ŚWIECA ZAPŁONOWA C7HSA NGK CHOPPER CROSS 50

Części do motocykli od 50 do 350
42-291
20,00 zł
Świeca zapłonowa do choppera i crossa poj 50 NGK to jeden z wiodących producentów świec zapłonowych na świecie  Zakupując świece NGK , mają Państwo pewność doskonałej jakości , tworzonej od wielu lat przez firmę przewodzącą wśród producentów świec. Cena dotyczy 1 szt 
Wyświetla 1-16 of 210 produktów

Junak 901

Osobiście bardzo się cieszę, że marka coraz częściej pojawia się na naszych ulicach. Abstrahuję już od tego, że niewiele tu naszej rodzimej myśli technicznej, zdając sobie sprawę, że w takim wypadku cena za sztukę osiągałaby niewyobrażalny pułap. Junak 901 jeszcze niedawno nosił miano Ferro 901, jednak sami przyznacie, że nasze swojskie logo pasuje tu jak ulał.

Koła osiemnastki świetnie spisują się w każdym terenie, a serce 3,5 KM daje radę przy pełnym obciążeniu.

Pięćdziesiątka prezentuje się niczym rasowy ścigacz, do kompletu brakuje jedynie odpowiednio mocnej grafiki. Kolory oferowane przez producenta są zdecydowanie zbyt mocno stonowane. Junak 901 – części są dostępne na stronie „cylindry.pl”, nie ma zatem potrzeby podróżowania pod byle pretekstem do serwisu.

Pojemny 18,5 litrowy bak wizualnie zwiększa masę kosiarki, przez co niewprawione oko łatwo może ją pomylić z „dorosłym” sprzętem.

Junak 901 – części, opinie

Pięćdziesiątka pozwala poczuć klimat profeski, zdradza ją jedynie wysoki klang, niepasujący do reszty. Można to zmienić, montując zmodyfikowany tłumik.

Wymiary:

-Długość 2055 mm;

-Szerokość 760 mm;

-Wysokość 1112 mm.

Jak widać, jest sporo miejsca nawet dla zestawu głośnomówiącego. Wypada się cieszyć, że nikt nie wpadł na pomysł instalowania kufra za kanapą, design straciłby przez to cały sportowy sznyt.

Z przodu nad bezpieczeństwem czuwa tarcza, tylne koło obsługuje bęben, przez co okresowo należy sprawdzać klocki. Przy intensywnej jeździe warto też zadbać o linki gazu.

Aż prosi się o lans z dodatkiem odpowiedniego wdzianka, skorupy, i można przestrzeń połykać.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania