Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Zipp Ranger 50 - części

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 193 produktów

Zipp Ranger , motorower o pojemności 50cm

Zipp Ranger, wszędołaz na dwóch kołach 

Nie było miejsca, do którego by nie dotarli, nie było zadania, którego by się nie podjęli. Do dzisiaj formacje rangersów budzą trwogę w sercach wrogów amerykańskiego imperium.

Zipp Ranger nie powoduje co prawda palpitacji serca, jednak podziw i słuszną zazdrość z pewnością. Oto mamy przed sobą przepięknego choppera, chociaż z racji gabarytów i osiągów bardziej trafne byłoby określenie „chopperek”. W każdym razie pomysł stworzenia motoroweru czerpiąc z najlepszych wzorów, wydaje się strzałem w dziesiątkę.

Zipp Ranger, części

Jest duże prawdopodobieństwo, że gdyby Zipp Ranger pojawił się gdzieś w mojej okolicy, nabyłbym go bez wahania. Ot, choćby po to, by dojechać sobie do pobliskiego sklepu lub nad rzekę.

Maleńkie spalanie, tanie części i niska waga, to atrybuty pojazdu do codziennej jazdy. I jeszcze ten wygląd. Wysoka kiera, niskie siedzisko, klasyczne reflektory. Grzechem byłoby nie założyć sakw na tylne koło. Dla poprawy i tak już sporego wrażenia pokręciłbym nieco przy wydechu w celu wzmocnienia klangu. Myślę, że znalazłbym coś odpowiedniego na „cylindry.pl”.

Reszta, wiadomo. Czarna ramoneska, otwarty garnek z goglami, najlepiej skórzany, jeansy o odpowiednim kroju, motocyklowe buty z noskiem i można świat zdobywać!

Zipp Ranger, części, opinie

Do czego by tu się przyczepić, żeby nie być posądzonym o reklamę? Nie wiem. No, bo co napiszę, że się psuje? Wszystko się psuje, zwłaszcza jeśli się o to nie dba. Choppery mają wszystkie bebechy na wierzchu, wystarczy jedno spojrzenie i już wiadomo, co trzeba podkręcić, wyregulować. Zresztą konserwacja takiego sprzętu, to pieszczoty.

Aż się nie chce z garażu wychodzić. Taka sytuacja…

Maciej Mrozowski

Miłośnik starych motocykli. Im coś większe, tym dla niego lepsze.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania