Wybierz swój pojazd (2808 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZIPP QUANTUM - CZĘŚCI

Prezentuje się dosyć drapieżnie, przednia obudowa, w której umieszczone są klosze, nadaje mu wybitnie drapieżny charakter. Jednym słowem, lans na całego! Wydaje się, że Zipp Quantum cały składa się tylko z plastików. Ciut szkoda, że są one w sumie mało odporne na czynniki zewnętrzne, i tnie mowa tu o uszkodzeniach tylko mechanicznych. Struktura tworzywa nie pozwala warstwie chemicznej lakieru na głębsze wniknięcie w głąb materii. Z tego powodu, czy chcemy, czy nie, troska o obudowę będzie zaprzątać nam głowę. Warto zatem znaleźć dostawcę, który zapewni plastiki do skutera Zipp Quantum najwyższej jakości, przy rozsądnej cenie. Do takich niewątpliwie zalicza się sklep „cylindry.pl”, stale poprawiający standard swoich usług.

Plastiki do skutera Zipp Quantum.

Zbyt powierzchowna warstwa lakieru nie może się skutecznie oprzeć wpływom pogody. Latem nadmierne nagrzewanie, a zimą chłody powodują widoczne, nieestetyczne pęknięcia. Jedynym ratunkiem dla elegantów jest współpraca z „cylindry.pl”, przy czym dobrze będzie przy okazji skorzystać z oferty Zipp Quantum – części, zaopatrując garaż przed przygotowywaniem sprzętu do kolejnego sezonu.

Zipp Quantum – części, opinie.

Kosiarka oprócz sportowego wyglądu, posiada też predyspozycje do wyczynowej jazdy. O dziwo, jest też sporo miejsca dla pasażera, przy którym serce nie dostaje zadyszki, wyzwalając z siebie moc 4,35 KM (przy blokadach).

Ostatecznie cena powinna przekonać niezdecydowanych. Skuter za te pieniądze w pełni zasługuje na to, by zagościć na dłużej w przydomowym garażu.

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
WARIATOR KPL WARIATOR KPL 2

WARIATOR ROLKI 14g

Części do skuterów
102-53
47,00 zł
Oferujemy cały zestaw wariatora do skutera. Oferowany wariator o zewnetrznej średnicy 107 mm składa się między innymi z przeciwtalerza, określanego również jako wiatrak czy też wentylator o średnicy zewnętrznej 115 mm. Wariator posiada 6 rolek ich wymiar to 18x14mm natomiast ich waga wynosi 14g oraz tuleję o wymiarach 15x24x51,5mm . Wariator jest jedną z...
Wyświetla 1-16 of 464 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.