Wybierz swój pojazd (2345 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZIPP QUANTUM - CZĘŚCI

Aby dobrać części kliknij w swój model Zipp Quantum

Quantum to skuter , który stał się sztandarowym jednośladem firmy Zipp . Jego sukces polega na połączeniu praktycznie wszystkich popularnych w skuterach silników 50 i 125  ze zmieniającym się dizajnem nadwozia.

Dlatego podczas zakupów poszczególnych części do Zippa Quantuma ,czy to zamiennych czy tuningowych należy zwrócić uwagę , czy są one dedykowane do wszystkich modeli czy do wybranych .Dotyczy to zwłaszcza plastików . Które w każdej serii różnią się od siebie .Choć często różnica bywa minimalna . Dlatego też każdy z tych podzespołów umieściliśmy we właściwej kategorii .

Reasumując ,podczas zakupów czy to części zamiennych do Zipp Quantum , czy też tych przeznaczonych do tuningu , warto upewnić się , który model posiadamy. Zaś w razie wątpliwości zachęcamy do przeglądu zdjęć z wymiarami , które umieściliśmy w najbardziej newralgicznych miejscach. 

Katalog części
HUATIAN HT125T-4 125 4T

CYLINDER KPL poj. 125 cm

102-50
74,00 zł
W kpl : cylinder , tłok , pierścienie , sworzeń , zabezpieczenia , uszczelka pod cylinder, uszczelka pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 297 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.