Wybierz swój pojazd (2957 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KEEWAY MATRIX 50 125 - CZĘŚCI

Miał sprawić, że życie bikera stanie się lżejsze, lecz zamiast tego sam staje się sensem tego życia. Mowa o skuterze, który podobnie jak filmowy imiennik staje się niezbędny już od momentu zakupu. Keeway Matrix jest widoczny z daleka dzięki doskonałemu sportowemu designowi. Tarcza WAVE, soczewka w przedniej lampie, a nawet możliwość odpalenie za pomocą pilota, to bajery ulubione przez lanserów, i nie tylko. Kosiarka aż prosi się, by o nią należycie zadbać. Wysoka jakość wykonania wymaga najwyższej jakości części, które znajdziemy na stronie „cylindry.pl”, dostępnej całą dobę.

Keeway Matrix-części.

Serce wzorowane na włoskich Minarelli, nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach. Keeway Matrix-części, to dobrze wyposażony sak oraz zaplecze techniczne. Szybkość wymaga zwrócenia większej uwagi na klocki, linki gazu oraz plastiki. Potem można pomyśleć o tuningu, chociaż producent nie pozostawił zbyt wiele miejsca na pomysły. W każdym razie na „cylindry.pl” czekają na Was gotowe komplety zestawów tuningowych.

Keeway Matrix-części, opinie.

Skuter strzeżony alarmem, tego jeszcze nie było! Nie ma większego sensu zabierać kogoś po drodze, chyba że lubimy ścisk za plecami. Matrix jest typowo sportowym skuterem i jako taki ma za zadanie dostarczyć nam frajdy. Z tego powodu nie został wyposażony w kufer, który można sobie zainstalować we własnym zakresie. Bardzo niskie spalanie sprawia, że kosiarka pozostawia daleko w tyle inne środki lokomocji.

Nie tylko full wypas, ale dodatkowo, dobrze ulokowana gotówka. Tak trzymać!

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 272 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.