Wybierz swój pojazd (2932 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KEEWAY HURRICANE 50 2T - CZĘŚCI

KEEWAY HURRICANE 50 skuter dwusuwowy

Kropla drąży skałę, a co dopiero wielogodzinne drgawki spowodowane pracą serca, podskokami na nierównościach i obcierkami. Z jednej strony, faktycznie wskaźnik wymagający częstej wymiany może irytować, jednak ocenianie na tej podstawie całego sprzętu jest niesprawiedliwe. Skuter Keeway Hurricane  składa się z całej masy elementów, a technicy bez przerwy zachodzą w głowę, jak obniżyć wagę wszystkiego, co się da. Z drugiej strony, jak mantrę powtarzam, że liczy się także maksymalne obniżenie ceny maszynki .

Keeway Hurricane  – części, jak i cała konstrukcja należy do jednych z wytrzymalszych w swoim segmencie. Można zaryzykować tezę, że wszystko, co z tworzywa odpadnie, a skuter  dalej będzie jeździł. Ten typ tak po prostu ma. No, może tylko porządny dzwon mógłby w tym przeszkodzić. Trzeba uczciwe powiedzieć, że plastiki do skutera Keeway Hurricane z założenia powinny podlegać wymianie po trzech latach, i to pod warunkiem ostrożnej eksploatacji. Podobnie jak klocki, linki gazu czy opony, tak i plastiki do Keewaya Hurricana ulegają zużyciu i nie ma w tym absolutnie niczego nadzwyczajnego. Ważne, że śmiga!

Keeway Hurricane – części, opinie

Jak większość modeli Keewaya , jakość stoi na wysokim poziomie. Usterki mechaniczne nie należą do częstych, nawet po solidnych przebiegach. Serce wykazuje sporą żywotność i temperament, nawet z dodatkową osobą na kanapie. Do najczęściej przedstawianych zarzutów zaliczamy właśnie odporność wskaźników i kloszy.

Ciekawostką jest postawa użytkownika, który fabryczne nówki po prostu zdemontował, a następnie wszędzie podłożył delikatną warstwę bezbarwnego silikonu. Nagle problem przestał istnieć.

Pewnie, że powinno być luksusowo i w ogóle, lecz od czego powiedzenie „Polak potrafi”? No, właśnie.

Katalog części
Lusterka do CPI ARAGON BASIC 50 2T Lusterka do CPI ARAGON BASIC 50 2T 2

LUSTERKA CZARNE MATOWE DO SKUTERÓW M8

Części do skuterów
42-196 LM0003
53,00 zł
Zestaw lusterek czarnych matowych - Gwint  P+L - Średnica gwintu  8mm - Materiał wykonania obudowy  : plastik  - Homologacja :E11 - Kolor : Czarny mat - Wymiary lustra : 155x84mm - Zestaw montażowy 
LUSTERKA DO JUNAK 804 50 2T LUSTERKA DO JUNAK 804 50 2T 2
Ostatnie sztuki w magazynie
65,00 zł
Zestaw lusterek: -Gwint P+P -Gwint o średnicy M8 -Materiał wykonania : plastik -Kolor - czarny  -kształt - koło                                                         
Lusterka do BARTON VOYAGER 50 4T Lusterka do BARTON VOYAGER 50 4T 2
Ostatnie sztuki w magazynie

LUSTERKA CZARNE POŁYSK KPL DO SKUTERÓW M8

Części do skuterów
42-260
67,00 zł
Zestaw lusterek do skutera  - Kpl: 1 szt lusterko prawe 1 szt lusterko lewe - Gwint P - Gwint o średnicy M8 - Materiał wykonania : plastik - Kolor - czarny połysk - Homologacja : E4                                                         
Wyświetla 1-16 of 224 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.